KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15033039
nr 1503 3039
Jan Andersson
(f. 1955), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 97. Olja på duk, 100x80 cm, yttermått inklusive ram: 105x86 cm
Jan Andersson, svensk bildkonstnär född 1955.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 november 2022
kl 19:09:41
21/11 08:51:23